شیلنگ مواد غذایی، بخار و مواد دارای خورندگی از پرکاربردین شلنگ‌های مورد استفاده در صنعت است. این شیلنگ‌ ها با توجه به کیفیتی که دارند گاهی اوقات در صنایع دیگری به غیر از صنعت غذا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از معروف‌ترین شیلنگ‌های مواد غذایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شیلنگ لاستیکی مواد غذایی، شیلنگ سیلیکونی، شیلنگ شفاف غذایی شیردوشی، شیلنگ شفاف نخ دار دو خط رنگی، شیلنگ آبنما فنردار غذایی سه خط، داخل تفلون، تایگون، بدون کربن (Carbon Free) و…
شیلنگ‌ مواد غذایی در این کارها کاربرد دارد:

انتقال آب و سیالات
انتقال مواد غذایی
انتقال شیر و انواع مواد لبنی
کشاورزی و مزارع مکانیزه
استفاده های صنعتی

مشخصات برجسته
هیچکس دوست ندارد غذای بی کیفیت مصرف کند. این نوع از شیلنگ‌ها باید کیفیت و اصالت غذا را حفظ کنند و از انتقال مواد مضر به غذا جلوگیری کنند. شیلنگ های مواد غذایی باید بدون بو باشند و در ساخت آن از هیچ گونه ماده مضر و سمی استفاده نشده باشد. این شیلنگ‌ها همچنین باید بتوانند دماهای مختلفی را تحمل کنند و مقاومت بالایی داشته باشند.
خرید شیلنگ مواد غذایی
برای خرید این محصول قبل از هر چیز باید محل استفاده آن را به خوبی بشناسید و اطلاعات کافی راجع به ماده‌ای که این شیلنگ حمل می‌کند داشته باشید.

مشاورین شرکت توسعه تجارت سیالات با سابقه ای طولانی و به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکننده‌های انواع شیلنگ و اتصالات، در خدمت شما هستند. با ما تماس بگیرید و با کارشناسان حرفه‌ای ما در ارتباط باشید.

نمایش یک نتیجه