شیلنگ فنردار نوعی از شیلنگ هایی هستند که هم در مصارف خانگی و هم صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در ساختار این نوع شلنگ ها، از فنر گالوانیزه و ضد زنگ استفاده می شود که باعث افزایش استحکام و کاربرد آن در شرایط محیطی مختلف و سخت می شود.

این نوع شلنگ ها به دلیل وجود فنر در ساختار آنها، از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار هستند. به همین دلیل به راحتی شکسته نمی شوند. علاوه بر این با برخورد ضربه و یا عبور اجسام سنگین از روی آن، به راحتی به حالت اولیه خود باز می گردد.

برای خرید شیلنگ فنردار بایستی توجه کرد که استفاده از این نوع شلنگ ها در صنایع مختلف بسیار گسترده است می توان به وسیله آن مواد مختلف شیمیایی و صنعتی را از آن عبور داد. علاوه بر این در مقابل مواد اسیدی مقاومت بسیار بالایی دارد. در مقابل مواد با حرارت بالا دچار آسیب نمی شود و همچنین در دماهای خیلی پایین نیز مستحکم بوده و دچار یخ زدگی نمی شود.
عوامل موثر بر قیمت شیلنگ فنردار
برای خرید و فروش شیلنگ فنردار، یکی از عوامل مهمی که بایستی به آن دقت کرد، وزن شلنگ است. هر چه وزن این محصول بیشتر باشد، مواد اولیه و تولیدی آن از کیفیت بهتری برخوردار هستند. بالطبع قیمت شیلنگ ها با وزن بیشتر نیز بالاتر خواهد بود.

هنگام خرید شلنگ های فنردار، بایستی به قطر داخلی و بیرونی آن نیز توجه کرد. استفاده بیشتر از پلاستیک با کیفیت در تولید این شلنگ ها و با قطر بیشتر، باعث می شود تا قیمت آن نیز افزایش یابد.

جنس شیلنگ و ساختار مواد اولیه آن بایستی به گونه ای باشد تا در هنگام استفاده روی زمین و مکان های مختلف دچار ساییدگی نشود. این عامل باعث می شود تا شیلنگ دچار پوسیدگی و سوراخ شود و کیفیت کار نیز پایین بیاید.

ساختار شیلنگ های فنردار هنگام کاربرد و استفاده باید به گونه ای باشد تا رسوب نگیرد. چرا که وجود رسوب در شلنگ باعث عدم انعطاف پذیری آن و پایین آمدن کیفیت می شود. علاوه بر این مواد اولیه این شلنگ ها نباید از مواد بازیافتی باشد. پلاستیک نرم و انعطاف پذیر بهترین ماده اولیه برای تولید و ساخت شلنگ های فنردار می باشد.

شیلنگ فنردار صنعتی و خانگی در متراژهای مختلف و با برندهای متفاوتی به فروش می رسد. نوع فشار قوی این نوع شلنگ ها، در صنایع مختلف کاربرد دارند و با یک لایه فنر برای تحمل فشار زیاد محافظت می شوند.

اگر در تولید این نوع شلنگ ها از فنر مناسب و با کیفیت استفاده نشود، هنگام انتقال مواد، شیلنگ به هم چسبیده شده و راه عبور مواد بسته می شود. این عامل باعث ایجاد خسارت در فعالیت های صنعتی می شود.

 

هیچ محصولی یافت نشد.